Wieczory Panieńskie/Kawalerskie

Wieczory kawalerskie/ panieńskie

Aby wieczór panieński i kawalerski był udany, powinien być przede wszystkim wyjątkowy, niezapomniany i odbiegać od tego, jak Państwo Młodzi na co dzień spędzają czas w towarzystwie swoim znajomych.

Dlatego oferujemy państwu niezapomnianą przygodę w gorących rytmach muzyki w Clubie Skr. Dopilnujemy, aby była wypasiona loża z zestawem jaki tylko zechcecie.

Więcej pikantnych szczegółów podamy telefonicznie.

Oczywiście ważne jest to, aby bawić się jak najlepiej, nawet do białego rana. Oferta osobna dla pań i osobna dla panów.

Mniej lub bardziej huczne wieczory panieńskie i kawalerskie na stałe wpisały się już do naszych ślubnych kalendarzy. Dla niektórych są oficjalnym pożegnaniem się ze stanem wolnym, dla innych sposobem na odetchnięcie i odstresowanie się w natłoku weselnych przygotowań. Bez względu na to, jaki cel przyświeca organizacji wieczoru panieńskiego i kawalerskiego, dla większości osób – zarówno nowożeńców jak ich gości: rodziny, przyjaciół, wieczory te są świecką tradycją, z której nie powinno się rezygnować. Jednak, aby były w pełni udane, trzeba poświęcić im sporo przygotowań i uwagi.

Kto organizuje wieczór panieński i kawalerski?

Powszechnie przyjęta zasada mówi, że za organizację wieczoru panieńskiego i kawalerskiego odpowiedzialni są świadkowie ślubni. Jednak nie każda osoba, która została wybrana na świadka, może czuć się dobrze i sprawdzić w roli organizatora imprezy. W takim wypadku przygotowaniem powinien zająć się ktoś bardziej energiczny, ze zmysłem i zacięciem organizatorskim, osoba, która bez większych problemów sprosta temu wyzwaniu.

Gadżety na wieczór panieński

To, na jakie gadżety się zdecydujecie, zależy od tematu wieczoru panieńskiego. I tak np. na wieczór hawajski możecie się zaopatrzyć we wspomniane już girlandy, kwiaty do wpięcia we włosy, kolorowe banery, ozdoby na ściany w kształcie palem. Natomiast diabelski wieczór panieński nie może się obejść bez czerwonych rogów dla każdej uczestniczki czy diabelskiego welonu. Inne gadżety na wieczór panieński to np.:

·         balony

·         świeczki i/lub słomki do picia o „niecenzuralnych” kształtach

·         konfetti

·         kolorowe kieliszki, talerzyki etc.,

·         rozetki do dekoracji stołu

·         koszulki z nadrukiem: „Jeszcze panna”, „Koniec wolności” itd.

·         anielskie skrzydła

·         aureole

·         przypinki

·         peruki

·         szarfy

·         dyplomu dla uczestniczek wieczoru

·         sztuczne, kolorowe rzęsy

·         kapelusze

 

·         fartuszki

Loading...
Loading...